Bjarte G. Fosse

Daglig leder

+47 464 74 914

bjarte@synfaring.no

Tormod M. Grindheim

Avd. leder havbruk - Inspektør

+47 934 06 061

tormod@synfaring.no

Terje Bjørge

Driftsleder kraft og landindustri
Fagleder, sakkyndig virksomhet

+47 403 32 233

terje@synfaring.no

Tina Andersen

Monica Vikan

Ordre, innkjøp og profilering

+47 995 28 817

monica@synfaring.no

Eivind Wergeland

Avd. leder fartøykontroll - Ingeniør

+47 996 29 211

eivind@synfaring.no

Andreas B. Snekkevik

Stig Marvin Moltu

Avd. leder Fosnavåg

Inspektør, fartøykontroll, kran og løft

+47 464 14 974

stigmarvin@synfaring.no

Tor Helge Kallestad

Inspektør kran og løft, NDT

+47 934 60 046

torhelge@synfaring.no

Svein-Even Grindheim

Thomas G. Fosse

Driftsleder engineering, fiskeri og havbruk

+47 904 78 840

thomas@synfaring.no

Tor Henning Vågenes

Driftsleder olje og gass / NDT / Sakkyndig

+47 934 06 057

torhenning@synfaring.no

Helen Lundberg

Bernt Ole Brøske

Daglig leder Synfaring A1 AS
M.Sc - Kran (A-1)

+47 450 49 427

berntole@synfaring.no

Bjørn Henning Nepstad

Ingeniør - Fartøykontroll, kran og løft

+47 982 85 917

bjornhenning@synfaring.no

Bernt M. Grieg

M.Sc - Stabilitet, tegning og beregning

+47 414 17 581

berntm@synfaring.no

Stig Wilhelmsen

Inspektør kran og løft, NDT

+47 934 60 043

stigw@synfaring.no

Bjørn Harald Skarpenes

Inspektør kran og løft, NDT

+47 971 25 009

bjornharald@synfaring.no

Alexander Tveitnes

Jørgen Carlsen

Inspektør kran og løft

+47 412 67 095

jorgen@synfaring.no

© 2021 | Synfaring AS | NO 820 918 312 MVA | post@synfaring.no | Frekhaug